Szent Anna Piarista templom honlapja

Levél címünk: Szent Anna Piarista templom 2600 Vác, Szentháromság tér. bocsa@vpg.sulinet.hu
Szentmisék: Hétköznap tanítási napokon hétfőtől péntekig 6.45-kor. Vakációban és szombaton 7.00-kor Vasárnap: 7.00, 9.00, valamint 18.00-kor Ifjúsági gitáros mise
Minden első pénteken: 13 órától engesztelő szentségimádás, 16 órától gyóntatás, 17.00 órakor szentmise.
A váci Piarista Templomban elindult az örökimádás Jelentkezni lehet a szöveg mögötti képre kattintva is, a megjelenő űrlap kitöltésével. Az "Örök imádás " menüpontban további információk találhatóak.
Önmagunk Szűzanyának szentelésére templomunkban rendszeresen lehetőség nyílik. A szentelés időpontjait időben kihirdetjük. Bővebb tájékoztatás Bocsa József atya honlapján érhető el, cím: http://bocsajozsef.hu , vagy bocsajozsef.piarista.hu
Évente több alkalommal megrendezésre kerülnek a kiengesztelődési imatalálkozók. Bővebb információ a http://engesztelok.hu/ weboldalon.

Támogatók, szülők részére

Beküldve: Iskola

Támogatók, szülők részére

 

 

Kedves Szülők és Támogatók!

Megtiszteltetés és öröm számunkra, hogy ránk bízták gyermekeik oktatását és iskolai nevelését, illetve fontosnak gondolják a piarista nevelési célokat. Bizalmuknak azzal igyekszünk megfelelni, hogy képességeinkhez és lehetőségeinkhez mérten a lehető leggondosabb nevelést nyújtjuk gyermekeik számára.

 

A magyar piaristák országszerte 8 középfokú oktatási intézményben csaknem 3800 diák oktatásáról és iskolai neveléséről gondoskodnak. Célunk az Önök nevelőmunkájával együttműködve segíteni diákjainkat, hogy kibontakoztassák teljes emberségüket, érett személlyé váljanak, akik felelősségteljes, felnőtt tagjai mind szűkebb közösségüknek, mind a magyar társadalomnak.

 

Nevelési céljaink elérése érdekében oktatási intézményeinkben mindig is törekedtünk a színvonalas, igényes és korszerű oktatási feltételek fenntartására. E feltételek megteremtése a szűkös állami támogatás, és a folyamatosan romló gazdasági helyzet miatt sajnos egyre nehezebb. Ezért fordulunk most Önökhöz, a támogatásukat kérve. A személyi jövedelemadó 1%-áról rendelkezve anyagi ráfordítás nélkül, a már befizetett adójuk egy részével jelentős segítséget nyújthatnak ahhoz, hogy megfelelő körülmények között gondoskodhassunk gyermekeik, diákjaink iskolai neveléséről.

 

Kérjük, támogassák személyi jövedelemadójuk 1%-ával gyermekük iskoláját!

 

Ezt nagyon egyszerűen megtehetik. A mellékelt rendelkező nyilatkozaton megtalálják az Önök gyermekét oktató iskolát támogató alapítvány adószámát, és egy rövid útmutatót a szükséges tennivalókról.

 

Kérjük, ne feledkezzenek meg adójuk másik, egyházaknak felajánlható 1%-áról sem.
Bizalmukat és támogatásukat ezúton is köszönjük.

 

 

 

Intézmény Adószám Alapítvány neve

Rendtartomány:

18135059-1-41 Magyar Piarista Közhasznú Alapítvány

Budapest:

19661249-1-42 Kalazancius Alapítvány
Göd: 19185105-1-13 A „PIARISTA SZAKKÉPZÉSÉRT”
ALAPÍTVÁNY
Kecskemét: 18354517-1-03 “Koháry István” Alapítvány
Mosonmagyaróvár: 18529306-1-08 Zsidanits István Alapítvány
Nagykanizsa: 19277181-1-20 Nagykanizsai Piarista Iskoláért
Közhasznú Alapítvány
Sátoraljaújhely: 18405613-1-05 “Zempléni Piaristák az Ifjúságért
Alapítvány”
Szeged: 19083924-1-06 Dugonics András Alapítvány
Vác: 18667675-1-13 Berkes András emlékére a Váci Piarista
Gimnáziumért Alapítvány
Diákszövetség: 19013598-1-42 Piarista Alapítvány